CreaDora LandWitaj w CreaDora Land

CreaDora Studio

Witaj w CreaDora Land

Jest mi niezwykłe przyjemnie, że gościsz w moim świecie.

Jeśli wstając rano masz poczucie, że czegoś Ci brakuje, że zwyczajność nie jest dla Ciebie, że toniesz w szarości, logice i wszystkim, co policzalne i mierzalne to… tu możesz odetchnąć. Z mojej potrzeby kreacji, pragnienia koloru, różnorodności form i przepuszczania rzeczywistości przez mój pryzmat, powstał projekt CreaDora. W tej przestrzeni chcę dzielić się z Tobą moją pasją do tatuażu, sztuki, malarstwa, recyklingu, natury i tematyki związanej z odkrywaniem swoich możliwości i akceptacji siebie.

Jestem właścicielką studia tatuażu oraz pracowni zdobienia ubrań, gdzie moja twórczość rozkwita na skórze i tkaninach. Jednak moje zamiłowanie do sztuki wykracza poza granice mojego studia – pragnę podzielić się z Tobą moimi inspiracjami, przemyśleniami i pięknem, które widzę wokół siebie.

Na moim blogu znajdziesz nie tylko relacje z moich najnowszych projektów, ale także informacje, które pomogą Ci nawigować po świecie tatuażu, tak żeby w bezpieczny i świadomy sposób korzystać z jego dobrodziejstw. Będę również dzielić się swoją miłością do tworzenia czegoś oryginalnego i użytecznego z materiałów, które inni mogliby wyrzucić. Pokażę Ci, jak przenieść sztukę z płótna na tkaniny, tworząc unikalne i ekologiczne ubrania.


“W tej przestrzeni chcę dzielić się z Tobą moją pasją do tatuażu, sztuki, malarstwa, recyklingu, natury i tematyki związanej z odkrywaniem swoich możliwości i akceptacji siebie”.

Jednak mój blog to nie tylko miejsce dla miłośników sztuki tatuażu, czy malarstwa. To również przestrzeń, w której chciałabym rozmawiać o tak ważnej rzeczy, jak czułe nastawienie do siebie. Wierzę, że każdy z nas jest niezwykły, unikalny na swój sposób. Pragnę promować różnorodność, inspirując Cię do wyrażania swojej indywidualności tak, jak uznasz to za stosowne. Chcę wspólnie celebrować naszą autentyczną naturę.

Razem możemy czerpać inspirację z artystycznego świata – bo tylko sztuka nas uratuje. Możemy tworzyć piękno, rozbudzać naszą wyobraźnię, karmić się dobrymi myślami i otwierać oczy na niesamowite rzeczy, które są w nas i które nas otaczają. To takie przyjemne patrzeć inaczej, zbuntować się i kształtować rzeczywistość po swojemu. Zmalujmy coś razem!

Zapraszam do CreaDora Land 😊