CreaDora Ciuchów Zdobienie

Jak to działa?

Ozdabianie ubrań wzięło się z prostej obserwacji: wszyscy chodzimy w takich samych ubraniach. Zawsze mnie to drażniło. Te same dżinsowe kurtki, spodnie, spódnice, skórzane kurtki i buty. A gdyby tak pokolorować ten świat? Sprawić, że kupiona w sklepie lub secondhandzie (lubię ideę upcyklingu ubrań) kurtka stanie się tak wyjątkowa jak jej właściciel? Dla mnie to genialna wizja. I tu się odpala CreaDora!

Ozdabiam ubrania: kurtki, spódnice, spodnie dżinsowe, bluzy bawełniane, a także buty. Mieszam techniki: maluję, odbarwiam, naszywam koraliki, fragmenty tkanin, wyszywam. Możliwości są nieograniczone. The sky is the limit!

Do malowania używam wysokiej jakości farb akrylowych przeznaczonych do aplikowania na tkaninę, skórę naturalną lub ekologiczną. Malowane elementy są utrwalane, a w przypadku butów impregnowane. Ubrania tak ozdobione można prać w niskich temperaturach (max do 40 stopni), na lewej stronie i w delikatnych programach lub ręcznie (nie należy trzeć ozdobionej tkaniny).

Przyjdź, zadzwoń lub napisz do mnie. Omówimy Twój wymarzony wzór, ustalimy szczegóły i wycenimy pracę. Po zaakceptowaniu projektu opłacasz zaliczkę za wykonanie zdobienia i dostarczasz mi osobiście lub wysyłając na wskazany adres, element garderoby, który chcesz ozdobić. Ja ozdabiam Twój ciuch lub buty i po po opłaceniu przez Ciebie całosci kwoty za zdobienie albo proszę o ich osobisty odbiór albo jeśli chcesz odsyłam Ci je na wskazany adres.

Teraz możesz już cieszyć się unikatem, który masz tylko Ty!

Cena minimalna 300 zł. Każde zdobienie wyceniam indywidualnie.

Zapraszam!

Przykładowe zdobienia