a

CreaDora Tattoo

Jak to się odbywa?

Cieszę się, że tu zaglądasz. Ja też kocham tatuaże, a Twoje ciało to dla mnie najwspanialsze płótno na świecie. Tatuując chcę, żeby moja praca rezonowała z Tobą, dodawała Ci mocy, cieszyła, wzbudzała podziw, zainteresowanie lub była Twoim sekretem, który odkryją tylko nieliczni. Wyrażaj siebie tak, jak Ci w duszy gra. Ja Ci w tym pomogę.

Jak pracuję?

Najlepiej wpadnij do mnie, a jeśli chcesz to zadzwoń lub napisz. Zobacz w jakim stylu tatuuję, czy odpowiadają Ci moje prace. Pogadajmy o Twoim zdrowiu, o tym, jak się przygotować do tatuażu. Konsultacje są za darmo. Jeśli chcesz zrobić tatuaż u mnie rezerwujesz termin sesji, płacisz zaliczkę i umawiamy termin powstania projektu.

Zawsze wykonuję projekt. Tatuaż to decyzja często na całe życie. Chcę, żebyś czuła/czuł się u mnie bezpiecznie, żebyś miała/miał czas na podjęcie swojej decyzji, dopracowanie czegoś, co jest dla Ciebie ważne i wyjątkowe.

Nie wykonuję kopii czyichś prac. Wyobraź sobie, że wychodzisz na plażę, zdejmujesz koszulkę, a plażowicz obok ma taki sam wzór, co Ty. Jeśli nalegałeś na skopiowanie czyjegoś tatuażu to trochę wstyd, a jeśli to Twój wzór został skopiowany, raczej ciśnienie Ci się podniesie, prawda? Chcę, żeby Twój tatuaż był wyjątkowy, jak TY. Taką mam zasadę.

Jestem otwartą i kreatywną osobą i tak podchodzę do tatuażu. Nie zamykam się na jedną stylistykę, lubię mieszać. Uwielbiam dotworki, graficzne wzory, motywy fantastyczne, etniczne i florystyczne, lubię czerń, ale kolory także mnie kręcą. A może za jakiś czas odkryję jeszcze coś nowego? Słucham Cię i dopasowuję wzór i technikę do Ciebie.

Używam profesjonalnego sprzętu wysokiej klasy i certyfikowanych w UE tuszy światowych marek. Dbam o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Wysokie standardy higieny to dla mnie priorytet. Ostrzegam, możesz poczuć zapach środków dezynfekujących w moim studiu.

Twoja satysfakcja i radość z tatuażu jest moją satysfakcją i radością.

Cena minimalna za tatuaż to 150 zł. Każdy tatuaż wyceniam indywidualnie.

Zapraszam!

Przykładowe tattoo